Sezon 2012/21013

27.05.2013

Wielki sukces odniosły dziewczęta z piątej klasy kwalifikując się do mistrzostw Polski w minisiatkówce w kategorii trójek. Po serii turniejów eliminacyjnych w których to zajęły drugie, czwarte oraz siódme miejsce, zakwalifikowały się do finału mistrzostw Mazowsza. Pierwszą fazę grupową nasze zawodniczki przeszły jak burza wygrywając zdecydowanie wszystkie mecze. W półfinale pokonały Nike Ostrołęka 25:21. Natomiast w finale zabrakło chyba koncentracji bo dziewczęta uległy SP 220 Warszawa 19:25 z którą w eliminacjach rozprawiły się do 13

W dniu 25.05.2013 pojechały na turniej barażowy do Białej Podlaskiej, gdzie rywalizowały drużyny z II i III miejsc województw mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Tu już pewnie wygrały wszystkie mecze.

Turniej finałowy odbędzie się w dniach 1-2 lipca 2013 r w Drzonkowie k. Zielonej Góry.

Skład drużyny: Monika Mroczek, Agata Styś, Julita Szlendak, Aleksandra Plewka oraz trener Małgorzata Kozieł.

Gratulacje !!!.

03.01.2013

W dniach 28-30 grudnia odbył się III Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Kadetek o Puchar Burmistrza Miasta Siemiatycze. Nasze zawodniczki podobnie jak w zeszłym roku zajęły czwarte miejsce. (Więcej)

07.12.2012

W dniu 1 grudnia 2012 roku UKS Dębina zorganizował i przeprowadził V Turniej Mini Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Izabelinie. W turnieju “siatkarskich trójek” udział wzięło 9 drużyn, które grały systemem “każdy z każdym”. Świetnie spisały się nasze obie młode drużyny zajmując miejsca na podium.

15.11.2012

SPS  OLIMPIA  WĘGRÓW zaprasza do udziału w ogólnopolskim turnieju piłki siatkowej dziewcząt w kategorii KADETKI. Zawody odbędą się dnia 08.12.2012 godz. 9.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Kochanowskiego  ul. Boh. Warszawy 10.

Zaproszenie

20.10.2012

Całkiem niezły wynik uzyskały nasze młodziczki w turnieju IV grupy. W pierwszym meczu po fatalnej grze uległy 0:2 Polonezowi Wyszków. Następnie pokonały Spartę Grodzisk Mazowiecki 2:0 oraz uległy zespłowi z Kozienic 1:2. Ostatecznie zajęły drugie miejsce. Awans uzyskała drużyna Kozienic, natomiast z grupy spadł zespół z Wyszkowa.

18.10.2012

W ostatnim swoim meczu grupowym, kadetki OLIMPII Węgrów pokonały po emocjojącym meczu Polonez Wyszków 3:2 ( 25:18; 16:25; 21:25;  27:25; 20:18 ).

Niestety stracone sety w tym meczu znacznie osłabiąją szanse awansu do gier barażowych o pierwszą ligę kadetek.

14.10.2012

Wyniki meczów kadetek z dnia 13.10.2012:11

UKS OLIMP Tłuszcz - SPS OLIMPIA Węgrów 3:1 ( 24:26; 25:11; 25:19; 25:17 )

KS Torstar Kobyłka -  SPS OLIMPIA Węgrów 1:3 ( 24:26; 21:25; 25:21; 22:25 )

12.10.2012

W dniu 6.10.2012 zespół kadetek Olimpii Węgrów uczestniczył w turnieju Danex Cup w Siemiatyczach. Wszystkie mecze naszych zawodniczek zakończyły się wynikiem 2:1. Po zdecydowanym zwycięstwie w pierwszym secie, drugi węgrowianki przesypiały. Szkoda porażki w tie breku z drużyną gospodarzy Danex Siemiatycz, bo można było się pokusić o zwycięstwo w całym turnieju. Ostatecznie Olimpia zajęła trzecie miejsce pokonując w decydującym meczu Olimp Tłuszcz

03.10.2012

godz. 19.00 Olimpia Węgrów - Olimp Tłuszcz 0:2 (14:25, 16:25 25:27)

godz. 17.00 Olimpia Węgrów - TORSTAR Kobyłka 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)

30.09.2012

Za nami pierwszy weekend nowego sezonu.

W piątek 28 września nasze kadetki  rozegrały wyjazdowe spotkanie z Polonezem Wyszków.  Pierwszy set nowego sezonu nasze zawodniczki zaczęły nieco stremowane.  Mało zdecydowane ataki pozwoliły przeciwniczkom wyprowadzać skuteczne kontry, co w efekcie zakończyło się porażką węgrowianek do 19 . Do drugiego seta wyszły już bardziej skoncentrowane. Dobre przyjęcie, brak błędów w ataku oraz zagrywka, która sprawiała przeciwnej drużynie ogromne problemy zaowocowały wygraniem seta do 18.  Rozluźnione powodzeniem w poprzednim partii, trzeciego seta nasza drużyna rozpoczęła od fatalnych błędów w przyjęciu i już do końca seta nie potrafiła się odnaleźć. W czwartym secie  poprawiło się przyjęcie, jednak spięte dziewczęta nie potrafiły skutecznie zaatakować.

Polonez Wyszków – Olimpia Węgrów   3:1  (25:19, 18:25, 25:11, 25:16)

Już we środę będzie okazja do podwójnej rehabilitacji. O godzinie 17.00 w szkole podstawowej zagrają z K.S. TORSTAR Kobyłka, a o 19.00 z OLIMP Tłuszcz. Jeśli warunki techniczne pozwolą przeprowadzimy transmisję na żywo. Serdecznie zapraszamy.