10.06.2011

Zarząd Stowarzyszenia Piłki Siatkowej „OLIMPIA” w Węgrowie

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20 czerwca 2011r. (poniedziałek) odbędzie się
Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Członków Klubu.

Miejsce spotkania: hala sportowa przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Węgrowie

26.05.2011

Bardzo dobrze w turniejach eliminacyjnych minisiatkówki spisała się nasza trójka, która zajęła dwukrotnie siódme miejsce. Dziewczynki zakwalifikowały do ścisłego finału.

Skład drużyny:

Kasia Gołębiewska, Julia Kozieł, Natalia Piórkowska.

18.04.2011

W dniu 16.04.2011 w Łazach odbył się towarzyski  turniej kadetek.

Nasza drużyna młodziczek wspomagana przez Joannę Pogorzelską oraz Darię Wójcik zajęła drugie miejsce.

Raport z turnieju.

02.04.2011

W ostatnim turnieju V ligi młodziczek zespół z Węgrowa zajął trzecie miejsce.

02.04.2011

W zakończonym sezonie I ligi Mazowieckiej Juniorek nasza drużyna ponownie zajęła piąte miejsce ustępując zespołom :

MUKS Sparta Warszawa , LTS Legionowo, OTPS Nike Ostrołęka, MOS Wola Warszawa

18.12.2010

Zespół węgrowskich młodziczek wygrał swój pierwszy turniej ligowy i awansował do V ligi. We własnej hali dziewczęta pokonały zespoły:

13 Radom II 2:1 (zawodniczki z Radomia miały już piłkę meczową)

Trójkę Kobyłka 2:0

oraz faworyzowaną Spartę Warszawa 2:1

Zdjęcia z turnieju

W następnym turnieju pod koniec stycznia, również z szansą na zwycięstwo zmierzą się w  Pułtusku z następującymi drużynami:

Zryw Pułtusk
UKS Plas Warszawa
Sparta II Grodzisk Mazowiecki

18.12.2010

Nasze juniorki po rundzie zasadniczej plasują się na szóstym miejscu. W ostatnim meczu przegrały z drużyną z Legionowa 0:3.

9.12.2010

w dniu 11.12.2010 odbędzie się turniej VI ligi młodziczek. Poniżej przedstawiamy plan rozgrywania zawodów.

07.10.2010

Młodziczki z Węgrowa zajęły trzecie (ostanie) miejsce w turnieju kwalifikacyjnym. Przegrały z zespołem z Mińska Maz  0:2 oraz Tłuszcza 1:2. Dziewczyny zagrają w VI lidze.

23.09.2010

Świetnie rozpoczęły sezon nasze juniorki. W pierwszym meczu przekonująco pokonały drużynę Plas Warszawa 3:1 ( 25:19. 25:21, 24:26, 25:21 ).

23.09.2010

W dniu 18.09.2010 zespół młodziczek uczestniczył w ośmiodrużynowym turnieju w Pionkach. Zawodniczki z Węgrowa zajęły w nim trzecie miejsce, pokonując po emocjonującym meczu drużynę z Puław 2:1 (17:25, 28:26, 15:5). Dziewczęta w drugim secie wykazały się wolą walki wygrywając seta mimo że przeciwniczki prowadziły już 22:17. W trzecim secie zdecydowanie rozbiły podłamane Puławianki.

Wynik naszych zawodniczek można traktować jako spory sukces biorąc pod uwagę, że były to pierwsze ich zawody na dużym boisku.

14.09.2010

Ustalono już terminarz rozgrywek juniorek I Ligi Wojewódzkiej. Pierwsze mecze rozpoczynają się 22.09, a 30 września będziemy gościć w Węgrowie zespół Ateny Warszawa.

04.09.2010

W dniach 19-29 08.2010 w Węgrowie oraz w Łochowie  odbył się Ogólnopolski Festiwal Piłki Siatkowej w którym wzięły udział dwa zespoły z naszego klubu. Pierwsza czwórka w składzie Ola Jarmolińska, Kasia Szczęsna, Monika Górska oraz Karolina Kalbarczyk rozegrały kilka bardzo dobrych spotkań. Pokonały wszystkie czołowe zespoły ale w dwóch meczach z niżej notowanym rywalem zanotowały porażki. Naszym młodym zawodniczkom zabrakło odrobiny koncentracji i mobilizacji . Z powodu dużego zamieszania podczas podliczania wyników nie możemy podać oficjalnej klasyfikacji turnieju.